Ünye MT MÜHENDİSLİK - DOĞALGAZ - KOMBİ - RADYATÖR - Ordu
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,bridge-core-2.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-19.4,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

MT MÜHENDİSLİK – DOĞALGAZ

PROJE SÜRECİ

ÜCRETSİZ KEŞİF

PROJE HAZIRLAMA

YERİNDE UYGULAMA

ZAMANINDA TESLİM

Ünye MT Mühendislik, Doğalgaz tesisatı, Bireysel Isınma Sistemleri, Merkezi Isıtma Sistemleri gibi birçok alanda hizmetimiz vermektedir.

BİREYSEL ISITMA SİSTEMLERİ

 

“Bireysel ısıtma; ısıtılmak istenen mahalin kombi ya da doğalgaz sobasıyla her kullanıcının kendi konfor şartına göre ayarlanarak ısıtılmasıdır.“

 

DOĞALGAZ – KOMBİ – RADYATÖR

 

Firmamız sokaktaki doğalgazı; evlere, iş yerlerine, fabrikalara kullanılabilir bir aşamaya getirerek sunmaktadır. Uygulama; müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak projeye uygun şekilde ve kaliteli malzemelerle birlikte, teknik donanımlı ve sertifikalı ustalarımız tarafından nihai tüketiciye anahtar teslimi yapılır.

 

Gaz açma yetki belgesine sahip mühendislerimizin hazırlamış olduğu projeler, yetki belgeli teknisyenlerimiz tarafından temiz bir çalışma, estetik görünüm ve müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak hayata geçirilmektedir.

MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ

 

“Isı ihtiyacının fazla olduğu yerlerde, ihtiyacın tek bir merkezden çözülmesi ve sistemin buna göre tasarlanmasıdır.“

 

Merkezi sistemler, kullanım yerine göre yer tipi, duvar tipi, teknolojisine göre yoğuşmalı ve yoğuşmasız olarak ayrılırlar .

 

Popülaritesi son 10 yılda ciddi anlamda artan yoğuşmalı sistemler, yanma sonucu oluşan atık gazların içerisinde bulunan su buharının enerjisini, özel dizayn edilen ısı eşanjörü vasıtası ile kapalı devre suyuna aktararak verimliliğin artmasını sağlarlar .

 

Kaskad sistemler ise, yüksek ihtiyaçlara cevap verebilmek için birden fazla kazanın paralel çalıştırılması ile oluşturulmuş sistemlerdir. Birbirine bağlı ve oransal kontrollüçalışan kaskadlar, yatırım maliyeti açısından tek bir büyük kazandan daha ekonomik olabilirler ve günümüzde en çok tercih edilen sistemler arasında yerini almaktadır.

Projenizde ücretsiz fiyat teklifi için hemen bize ulaşın